wypełnij formularz kontaktowylub zadzwoń i umów się na wizytę w naszym gabinecie w Krakowie 602 232 166
Oferta

Witamy w Starowicz Dental Practice - Dentysta przyjazny dzieciom i dorosłym!

Stomatolog dla Ciebie i Twojego dziecka

 

 

W trosce o Państwa zdrowy uśmiech stworzyliśmy Gabinet dentystyczny, w którym kompleksowo zadbamy o Państwa  piękny uśmiech.  O profesjonalną opiekę stomatologiczną dzieci i młodzieży oraz dorosłych dba specjalista

lekarz stomatolog pedodonta Małgorzata Starowicz.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2003 roku do 2009 roku rezydent oddziału Stomatologii Dziecięcej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie oraz od 2004 roku pracownik naukowo-dydaktyczny Pracowni Stomatologii Dziecięcej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Instytutu Stomatologii. W 2009 uzyskała dyplom specjalisty stomatologii dziecięcej z wyróżnieniem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

 

Nasz zespół tworzy również  lek. dent.  Daria Brożyna

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum UJ.

Współpracuje z naszym gabinetem od 2015roku. Zajmuje się leczeniem zarówno osób dorosłych jak i dzieci, szybko nawiązując kontakt z małymi pacjentami, ułatwia im adaptacje w gabinecie.

Przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej, protetyki oraz leczenia endodontycznego. Do wykonywanych zabiegów podchodzi z duża starannością i cierpliwością.

Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie poszerza uczestnicząc w sympozjach i konferencjach stomatologicznych.

 

Leczenie odbywa się w spokojnej atmosferze oraz przyjaznym wnętrzu gabinetu. Dostosowaliśmy pomieszczenia dla dzieci, aby leczenie przebiegało w komfortowej , spokojnej atmosferze. Pomieszczenia gabinetu stomatologicznego są komfortowo wyposażone, przestrzenne oraz klimatyzowane, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny firmy Stern Weber, kamera wewnątrzustna MyRay oraz aparat rentgenowski RTG MyRay. Do dyspozycji pacjentów darmowy parking oraz poczekalnia z dostępem do internetu. Zapraszamy osoby niepełnosprawne do w pełni przystosowanego gabinetu w trosce o ich wygodę i bezpieczeństwo. Dbamy o edukację stomatologiczną naszych Pacjentów prowadząc stronę dla przyjaciół na Facebooku.

 

Małgorzata Maria Starowicz - ZnanyLekarz.pl Daria Brożyna - ZnanyLekarz.pl


pod Fortem 2C/LU08
31-302 Kraków
Formularz kontaktowy